Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl

W najbliższym roku szkolnym przewidywane są cztery klasy pierwsze (I a z dodatkowymi zajęciami z akrobatyki).

Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych:

Dzieci z klasy I a wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Miejską. Tematem tego konkursu były "Przygody wesołej rodzinki". Większość małych artystów wybrała na bohatera pracy pana Kuleczkę i jego oryginalną rodzinę. Z ogromną radością dzieci przyjęły informację, że aż sześcioro z nich zostało laureatami tego konkursu. Rozdanie nagród odbyło się przed gmachem Biblioteki Miejskiej, a dodatkową niespodzianką dla dzieci było przedstawienie teatralne, które mogły obejrzeć.

Gratulujemy: Hubertowi, Lenie, Oliwce, Amelce, Davidowi i Oliwierowi!

Zosia Pryć, uczennica klasy 2a, za wspaniałą recytację wiersza zajęła II miejsce w finale Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne", który odbył się w Koszalinie 5 czerwca 2019 r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie klas I b i I a z okazji Dnia Dziecka uczestniczyli w pełnej niespodzianek imprezie. Przybyli na nią kolejką, a na miejscu powitała ich pani animatorka z wieloma rewelacyjnymi pomysłami. Trudno było się nudzić, a wesołe zabawy przy muzyce trwały trzy godziny. Dzieci żałowały, że mają swoje święto tylko raz w roku.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

19 czerwca 2019 r. (środa)

8:30 klasy I, II i IV

10:30 klasy VII i VIII

12:30 klasy III gimnazjum

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w LA Indywidualnej odbył się 04.06. 2019r. w Świnoujściu. Naszą szkołę reprezentowało dziesięciu zawodników, ale na podium stanęła trójka:

• Klara Lemieszek – II miejsce w rzucie dyskiem,
• Wojciech Libera - III miejsce w rzucie dyskiem,
• Michał Gajda - III miejsce w biegu na 1000m.
Wszyscy bardzo się starali i za to serdecznie gratulujemy.

Podczas Memoriału im. Sebastiana Karpiniuka w Piłkę Siatkową Dziewcząt w dniu 07.06.2019r. rozegrany został Finał Międzypowiatowej Ligi w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Zakończył się on sukcesem siatkarek naszej szkoły. Dziewczęta zdobyły brązowy medal, a najlepszą zawodniczką została Julia Gawrońska - kapitan zespołu. Turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze. Gratulujemy siatkarkom i życzymy miłych wakacji.

29 maja w Technikum Kształtowania Środowiska w Szczecinie odbył się finał IV wojewódzkiego konkursu "Mistrz OZE". Do finału zakwalifikowano 12 drużyn z województwa zachodniopomorskiego, w tym aż 6 drużyn z SP nr 7.
IV miejsce zajęła drużyna w składzie: Zuzanna Dudek i Alicja Kopeć
Pozostali finaliści: Wiktoria Piwowarska, Fabian Dąbrowski, Mikołaj Piwowarski, Jan Cieniuch, Wiktoria Piekarz, Anna Tarnowska

Uczniowie naszej szkoły w dniach 29. 05.- 01.06. 2019r. reprezentowali województwo zachodniopomorskie na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Szachach Drużynowych w Pokrzywnej. Młodzi szachiści w ciągu trzech dni rozegrali 11 rund, mieli okazję spotkać się i zmierzyć z najlepszymi zawodnikami Polski. Drużynę tworzyli : Julia Nowicka, Agata Mycio, Marcel Gajkowski i Kamil Uglis. Było to dla młodzieży wspaniałe doświadczenie.

Kolejny sukces uczennicy naszej szkoły w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno- Technicznym ,, Eko-zabawka" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 w Szczecinie pod patronatem Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.
W kategorii wiekowej 13-16 lat III miejsce zdobyła Natalia Brelik z klasy III b za pracę pt. ,,MATA SENSORYCZNA". Opiekun Krystyna Bobrek.
Gratulujemy.

Siatkarki i siatkarze naszej szkoły 03. 06 2019r. wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej. Dwa zespoły dziewcząt i chłopców przy molo na plaży w piękny, upalny dzień rozegrały mecze z reprezentacjami kołobrzeskich szkół.

Mila Amelia, Miszczyszyn Liwia, Wiktoria Skok, Aleksandra Borkiewicz – IV miejsce,