Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

Aktualności

Drodzy Rodzice i Uczniowie, w dniach 25.03 -27.03.2019 r. dla uczniów naszej szkoły odbywać się będą w kościele parafii pw. Miłosierdzia Bożego rekolekcje wielkopostne. W tych dniach obowiązywać będzie inny plan zajęć.

Szczegółowy plan lekcji znajduje się pod linkiem >>> PLAN NA 25, 26, 27 marca 2019 r.<<< (do pobrania plik PDF), zaś spotkania w kościele będą miały miejsce w godzinach:

  Poniedziałek     Wtorek     Środa
9:45 kl. 4   9:45 kl. 1 i 2   9:45 kl. 1,2,3,4 (Msza św.)
10:45 kl. 7 i 8   10:45 kl. 7 i 8   10:45 kl. 7 i 8 (Msza św.)
11:45 kl. 3 gimnazjum   11:45 kl. 3 gimnazjum   11:45 kl. 3 gimnazjum (Msza św.)

W tych dniach świetlica szkolna funkcjonować będzie bez zmian.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020, proszeni są o złożenie w sekretariacie szkoły potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do dnia 25.03. br. (poniedziałek).
Druk dokumentu dostępny jest w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły w dziale rekrutacja >>>pod linkiem<<<

Kamil Wilk z klasy III a gimnazjum po raz trzeci został laureatem etapu okręgowego Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK zajmując I miejsce.

Drodzy Rodzice, bardzo cieszy nas zainteresowanie nasza szkołą. Tym spośród Państwa, którzy złożyli podania o przyjęcie dzieci do klasy I z zajęciami z akrobatyki przekazujemy >>>informację o próbie sprawności fizycznej<<< (informację odnajdziecie Państwo również w REPOZYTORIUM PLIKÓW). 

Informujemy, iż testy sprawnościowe z akrobatyki zostaną przeprowadzone w dniu 24 kwietnia o godz. 18.30 (część I) w małej sali gimnastycznej - druga tura w terminie późniejszym, jeśli zajdzie taka potrzeba.

9 marca w Bydgoszczy odbył się XX Ogólnopolski Konkurs Tańca "Taneczne Miraże" w którym brała udział uczennica naszej szkoły z klasy 2a Zosia Pryć.  Zosia zajęła 1 miejsce i zdobyła złoty medal w kategorii solistek do lat 9. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Temat: Jak przygotować i wygłosić przemówienie? 

Kochani, gratuluję odwagi.   

opiekun Jaśmina Wacko

W czwartek 7 marca uczniowie klasy 2a wybrali się na zajęcia "Skrzynia pełna skarbów" do Muzeum Oręża Polskiego. Uczniowie wyciągali ze skrzyni różne przedmioty, które związane były z wojskiem, z wojną. Dzieci poznawały ich historię i przeznaczenie. Następnie każde dziecko mogło dokładnie obejrzeć wszystkie przedmioty,  a nawet niektóre z nich przymierzyć. Lekcja była bardzo ciekawa.

W oczekiwaniu na wiosnę, uczniowie klas pierwszych na zajęciach artystycznych, wykonali kolorowe kwiaty. Mają nadzieję, że wiosna szybko pojawi się w miejscu, gdzie ją tak wesoło witają!

Uczniowie klas 1c i 2a wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Maska Karnawałowa”. Oto wyniki konkursu:
I miejsce Zosia Pryć z klasy 2a
II miejsce Wiktor Mikołajczyk z klasy 2a
II miejsce ZosiaJaworska z klasy 1c
Wyróżnienie otrzymała Lenka Pawłowska.
Uczennice z klasy 1c Gabriela Kwapisz i Paulina Grzeszczyszyn otrzymały dyplomy za udział w konkursie.

Uczniowie"Siódemki" mieli okazję uczestniczyć w koncercie umuzykalniającym. Poznali brzmienie rzadkich instrumentów i wysłuchali popisów wirtuoza wibrafonu. Jakie to szczęście, że "filharmonia" zawitała do szkoły.

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk