Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl

Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
A A A

Boćko Mateusz, Papucewicz Borys, Waszkowski Borys i Jelonek Sebastian zdobyli I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych organizowanych w ramach Gimnazjady 2016/2017.

W Ustroniu Morskim, w pięknych okolicznościach przyrody, odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody lekkoatletyczne. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wyśmienicie. Indywidualnie Mateusz zajął I miejsce, Borys Papucewicz III miejsce a Wiktoria Stolica zajęła II miejsce.
Drużyna dziewcząt w składzie Stolica Wiktoria, Ruttkowska Daria, Podhajecka Maja i Klimowska Eryka ukończyła rywalizację na bardzo dobrym, drugim miejscu.
Drużyna chłopców i Wiktoria reprezentowała nas na Mistrzostwach Województwa w Gryfinie. Wszyscy wykonali swoje zadanie bardzo dobrze. Największym osiągnięciem tych zawodów było zajęcie przez Wiktorię 25 miejsca na 82 startujące zawodniczki, a Mateusz uplasował się na 26 miejscu, na 82 startujących zawodników. Drużynowo chłopcy zajęli 10 miejsce na 17 startujących zespołów. Gratulacje!!!!